Endi Gıda, Çaykur, Didi, Pekşeker ve Torku gibi lider markaların bayilikleri ile edindiği tecrübeyi şimdi de Sayra Market ile organize perakendeciliğe taşıyor.

Sayra Market, profesyonel kadrosu, yüksek teknolojik altyapısı, müşteri odaklı stratejik yaklaşımı, kalite odaklı iş yönetim süreçleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile İzmit Valilik binasının yakınında 370 metrekare mağazasında yaklaşık 5.000 adet ürün çeşidi ile hizmet vermeye başladı.

Geleneksel perakendeciliğin, pandemi sonrası değişen koşullarını göz önüne alarak, yenilikçi bir anlayışla yapılanan Sayra Market, raflarına ülkemizin lider markalarının yanına yöresel markalar da ekleyerek, yüksek kaliteyi en uygun fiyatla sunma prensibi ile kapılarını 21 Mayıs 2022 tarihinde açtı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Endi Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Seymen Seymenoğlu yaptığı açılış konuşmasında, “Grup şirketlerimiz olarak bugüne kadar ülke ekonomisine verdiğimiz katkıya yeni bir zincir eklemenin gururunu taşıyoruz. Sayra Market bir yandan yeni istihdam imkânları ile ekonomimize, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile de vatandaşlarımıza destek sağlamayı hedeflemektedir.” dedi.