Endi Gıda, Çaykur, Didi, Pekşeker ve Torku gibi lider markaların bayilikleri ile edindiği tecrübeyi şimdide Sayra Market ile organize perakendeciliğe taşıyor.

Sayra Market profesyonel kadrosu, yüksek teknolojik alt yapısı, müşteri odaklı stratejik yaklaşımı, kalite odaklı iş yönetim süreçleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile İzmit valilik binasının yakınında 370 metrekare mağazasında yaklaşık 5.000 adet ürün çeşidi ile hizmet vermeye başladı. Geleneksel perakendeciliğin, pandemi sonrası değişen koşullarını göz önüne alarak, yenilikçi bir anlayışla yapılanan Sayra Market, raflarına ülkemizin lider markalarının yanına, yöresel markalarda ekleyerek, müşterilerine yüksek kaliteyi en uygun fiyatla sunma prensibi ile kapılarını müşterilerine 21 Mayıs 2022 tarihinde açtı.

Endi Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Seymen Seymenoğlu yaptığı açılış konuşmasında, “Grup şirketlerimiz olarak bu güne kadar ülke ekonomisine verdiğimiz katkıya yeni bir zincir eklemenin gururunu taşıyoruz. Sayra Market bir yandan yeni istihdam imkânları ile ekonomimize, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile de vatandaşlarımıza destek sağlamayı hedeflemektedir.” dedi.

Açılışa Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kocaeli Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, İzmit Belediyesi Esnaf Koordinatörü Eray Bodur’un yanı sıra iş, siyaset, spor, ekonomi dünyasının önde gelen isimleriyle kalabalık davetli topluluğu katıldı.