Kocaeli Valiliği’nin hemen karşısında hizmete giren Sayra Market’in açılış kurdelesini Seddar Yavuz, Tahir Büyükakın ve Ekrem Yüce birlikte kesti.

Seymenoğlu Grup, Anadolu Gıda, Endi Gıda ve Sakarya Çay ortaklığında kurulan Sayra Market, Kocaeli Valiliği’nin hemen karşısında hizmete girdi. Açılışa Vali Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Endi Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Seymen Seymenoğlu, Turgay Seymenoğlu, Recep Mete, Oktay Seymenoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.

Hayırlı Olsun

Açılış konuşmasını yapan Seymen Seymenoğlu, “Bugüne kadar ülke ekonomisine verdiğimiz katkıya yeni bir zincir eklemenin gururunu taşıyoruz. Sayra Market bir yandan yeni istihdam imkanları ile ekonomimize, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile de vatandaşlarımıza destek sağlamayı hedeflemektedir” dedi. Ekrem Yüce, Tahir Büyükakın ve Seddar Yavuz da, “Hayırlı uğurlu olsun. Bol ve bereketli kazançlar” temennilerinde bulundu. Protokol üyeleri, açılış kurdelesini kestikten sonra marketi gezdi.