Market Reyonları

Sayra Market olarak; market reyonlarımızda bol çeşitli ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Marketimizde müşterilerimizin beğenisine sunulan tüm ürünlerin kalite kontrolü uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle sağlanmaktadır. Marketimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Temel ihtiyaçların başında gelen çay, şeker, un, makarna, yağ, bakliyat, bebek mamaları, turşu ve salamura ürünler, salça çeşitleri, temizlik malzemeleri, kağıt ürünleri için Türkiye’nin en kaliteli markaları ile hizmet sunulmaktayız. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre ürün gamımızı sürekli genişletmekteyiz.

Manav Reyonları

Meyve/Sebze reyonlarımızda, günlük tedarik edilen taze ve kaliteli ürünleri daima uygun fiyatla sunuyoruz. Ürünlerimizin tümünü temizleme, ayıklama gibi gerekli işlemler tamamlandıktan sonra reyonlarımızda satışa sunuyoruz. Sezon ürünlerine ise uygun kaliteye ulaştığı anda reyonlarımızda yer veriyoruz. Önce kalite anlayışımız doğrultusunda  satışa sunulan ürünlerimizi tedarikçi ağından market reyonuna kadar periyodik olarak denetlenmekte ve kalite takip çalışmaları gerçekleştirilmekteyiz.

Şarküteri Reyonu

Şarküteri reyonumuzda her gün taze ve kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Tüm şarküteri ürünlerimiz İslami koşullara uygun olarak üretiliyor ve izlenebilirlik sistemiyle takip ediliyor. Dana ve kuzu ürünlerini, lezzet tercihlerine uygun şekilde hazırlayarak beğenilerinize sunuyoruz. Serbest gezen piliç çeşitlerinden, zaman kazandıran pratik ürünlere ve çeşitli hindi alternatiflerine kadar zengün ürün çeşitini sizlere sunuyoruz. Sayra Market’e özel tariflerle hazırlanan köftelerimizi ve pratik paketli et çeşitlerimizi beğeninize sunuyoruz.